• aaachildren.jpg
  • johannes-plenio-282234-unsplash.jpg
  • pexels-photo-296301.jpg
  • adorable-beautiful-blur-1534125.jpg

Pieejama kostīmu tērpu noma dažādiem svētku pasākumiem. Ir iespēja iznomāt tērpus uz balli vai pasūtīt fotostudiju ar visiem tērpiem pie jums uz pasākumu. Pieejami dažādi tērpi pieaugušajiem un bērniem –  svinīgas vakarkleitas,  sivēntiņi, vāverītes, princeses, pelītes, eņģelīši u.c. Pieejamas arī dažādas parūkas. 

Nodarbība ir veidota kā process, improvizācija, dodot iespēju bērniem pašiem izvēlēties lomas un darbības, protams, virzot viņus uz kopēju mērķi. Darbošanās atbrīvos bērnus, un palīdzēs saliedēties kolektīvā. Bērniem palīdzēs darboties skaņa, mūzika, tērpu atribūti. Aicinām uz sadarbību bērnu kolektīvus un bērnu dārzus.

Jaunas nodarbības mazākiem un lielākiem bērniem. Nodarbībā apstāšanās un gandrīz neko nedarīšana…

Apstāšanās, nomierināšanās un atbrīvošanās. Sākuma soļi meditācijai. Koncentrēšanās uz savu sirdi un savu esību šeit un tagad.

Radināsim sevi pasēdēt klusumā, nomierināt runāšanu un darbošanos ar mantām un citiem draugiem. Pamācīsimies fiziski izpildīt dažus vienkāršus vingrinājumus un elpot. Tas būs vērtīgs darbs visiem bērniem.

Aicinām uz sadarbību bērnu kolektīvus un bērnu dārzus!

 

2003 gadā dzimušai idejai, kas kopš 2004 gada reāli īstenojusies dzīvē - Ledus teātris bērniem, 2018 gadā apritēja piecpadsmit gadi! Toreiz 2003 gadā pavasarī dzima ideja un jau ziemā startēja pirmā izrāde. Tā Ledus teātris  kļuva par organizācijas lolotu projektu daudzu gadu garumā, kas deva iespēju vairāku paaudžu bērniem izaugt ar nodarbībām uz ledus, ar katram saviem radošiem brīžiem, pārdzīvojumiem un sajūtām, kopīgiem maziem un lieliem priekšnesumiem gan Latvijā gan ārpus valsts robežām, veidojot kopīgu izaugsmi daudzu gadu garumā.

„Sniega karalienes’’ putniņi, skaistās puķes un daudzu izrāžu varoņi, daudzu projektu mazie bērni ir izauguši. 2018 gada aprīlī nosvinējām piecpadsmit gadu jubileju, kur sanācām kopā visi tie, kurus vienoja ideja. 2019 gadā ziemas sezonā ledus teātrī uz lielās skatuves bija starpbrīdis.

Patreiz ledus studijā uz nodarbībām aicinām jaunos audzēkņus.

Prezentācija par ledus teātra piecpadsmit darba gadiem ir pievienota un apskatāma šeit zemāk. Paldies visiem, visiem par sadarbību ilgajā projekta īstenošanas laikā. Mēs esam gatavi atkal tikties! Lai dzīvo jaunas idejas!

 

 

Skatīt prezentāciju

Ledus studijā aicinam uz nodarbībām bērnus no 3 gadu vecuma un jauniešus. Apmācību programmā -  slidošanas apmācība un vispusīga fiziskā attīstība. Nodarbības notiek svētdienās vai sestdienās Rīgā, Hokeja skolā "Rīga''vai ledus hallē "Kurbads''. Bērni var pievienoties grupai jebkurā laikā mācību gadā.