Sadarbībā ar Siguldas pilsētas pašvaldību radījām jauku atpūtas un aktīva brīvā laika pavadīšanas vietu bērniem Siguldas centrā – publisko slidotavu, nodrošinot pilsētvidē pieejamu aktīvu un radošu vidi siguldiešiem un pilsētas viesiem.

Slidotavā tika organizētas īpašas aktivitātes ģimenēm ar bērniem, bērniem no sociāli mazturīgām un daudzbērnu ģimenēm un skolēniem, kā arī visiem siguldiešiem.

2010. gada nogalē organizējām Ziemassvētku pasākumus bērniem ledus hallēs - Daugavpilī, Tukumā, Rīgā, Ventspilī un Valmierā un atvērtajās slidotavās - Siguldā, Smiltenē un Rīgā. Pasākumos piedalījās BJC " Attīstība’’ Rīgas ledus teātra audzēkņi, kuri priecēja apmeklētājus ar pasakas „Pēterītis un vilks’’ izpildījumu.

Sadarbībā ar Smiltenes pašvaldību un klubu "Smiltenes vanagi" organizējām jauku pasākumu pie dabas, atvērtajā slidotavā Smiltenē.

Bērni varēja noskatīties skaistu priekšnesumu uz ledus, tikties ar Ziemassvētku vecīti, sildīties pie vietējo jauniešu sarūpēta ugunskura. Pasākumam bija Smiltenes pašvaldības atbalsts.

Organizējām vasaras nometnes bērniem un jauniešiem Valmierā un Rīgā. Atbalsts RD.