Vasarā organizējām nometni  "Esi aktīvs un radošs savā vasarā'' ar radošu un sportisku programmu bērniem vecumā no 5 līdz 15 gadiem Rīgā.

Nometnē bērni mācījās slidot, pilnveidoja savas slidošanas prasmes, attīstīja savas fiziskās sagatavotības iemaņas, darba prasmes kolektīvā, apguva skatuves iemaņas, strādāja radošā vidē, apliecināja savas prasmes uz ledus skatuves un, protams, guva jaunas darba, sociālās prasmes.

Nometnē bērni devās arī gājienā uz ezeru, kur jauki pavadīja laiku un atpūtās. Nometnes noslēgumā bērni priecēja vecākus ar skaistu nelielu priekšnesumu uz ledus.

Paveiktais darbs nometnē bija esošo iemaņu nostiprināšana un jauks starta punkts jaunajam mācību gadam. 

 

DSCF6165Jauniešu iniciatīvas projekts ”Top tērpi un rekvizīti ledus teātrī’’ apvienoja var teikt vairāku paaudžu ledus studijas jauniešus.

Projekta mērķis bija veicināt Rīgas ledus teātra studijas jauniešu radošo pašizpausmi skatuves tērpu izstrādē un izgatavošanā radošajā darbnīcā, iekļaujoties ledus teātra studijā, un, sekmējot savu aktīvu līdzdalību jaunā priekšnesuma sagatavošanā. Slidot jaunos tērpos vienmēr ir patīkami, tādēļ meitenēm radās projekta ideja - izgatavot jaunus kostīmus un rekvizītus jaunajam priekšnesumam pašu rokām. Interesanti, ka projektā kopā darbojās jaunieši ar pieredzi uz „ledus skatuves’’ un jaunas studijas audzēknes, kuras vēl šo iemaņu mācību sākumā.

jauniesuiniciativaterpi 011

Projekta dalībnieces lika lietā visus savus talantus un prasmes - šūšanu, zīmēšanu, projekta organizēšanu, tērpu materiālu iegādi, demonstrēšanu un prezentēšanu gan uz zemes gan ledus - projekta noslēgumā.  Projekts tika īstenots Jauniešu iniciatīvu konkursa ietvaros ar Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

20080320073627-pavasaris-jau-ciaFonda vadītāja Mārīte Šmaukstele marta sākumā piedalījās Jēkabpilī jauniešiem organizētajos Karjeras dienu pasākumos. Vadītāja nolasīja lekciju jauniešiem, kuri šogad gatavojas beigt vidusskolu, par tēmu „Es un iespējas sabiedrībā’’, un tikās ar jauniešu vecākiem.