Image1\
 
Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

2003 gadā dzimušai idejai, kas kopš 2004 gada reāli īstenojusies dzīvē - Ledus teātris bērniem, šogad aprit piecpadsmit gadi! Pavasarī dzima ideja un jau ziemā startēja pirmā izrāde. Ledus teātris ir organizācijas lolots projekts daudzu gadu garumā, kas devis iespēju vairāku paaudžu bērniem izaugt ar nodarbībām uz ledus, ar katram saviem radošiem brīžiem, pārdzīvojumiem un sajūtām, kopīgiem maziem un lieliem priekšnesumiem gan Latvijā gan ārpus valsts robežām, veidojot kopīgu izaugsmi daudzu gadu garumā.

„Sniega karalienes’’ putniņi, skaistās puķes un daudzu izrāžu varoņi, daudzu projektu mazie bērni ir izauguši. Šī gada aprīlī nosvinējām piecpadsmit gadu jubileju, kur sanācām kopā visi tie, kurus vienoja ideja. Šajā ziemas sezonā ledus teātrī ir starpbrīdis. Patreiz uz nodarbībām jaunos audzēkņus aicinām ledus studijā. Prezentācija par ledus teātra piecpadsmit darba gadiem ir pievienota un apskatāma šeit zemāk. Paldies visiem, visiem par sadarbību ilgajā projekta īstenošanas laikā. Mēs esam gatavi atkal tikties! Lai dzīvo jaunas idejas!

 

 

Skatīt prezentāciju

 

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.