Image1\
 
Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Tagad arī Siguldā pieejama kostīmu tērpu noma dažādiem svētku pasākumiem. Šogad ir iespēja iznomāt uz Ziemassvētkiem un Vecgada vakara balli tērpus pieaugušajiem – Ziemassvētku vecīti, Siegbaltīti, vilku, kaķi, klaunu, svinīgas dažādas vakarkleitas, peļu mammu, zelta pāri, bērniem – sivēntiņus, vāverītes, pelītes, eņģelīšus. Pieejamas arī dažādas parūkas. Drīz uz vietas būs pieejami lielāka tērpu izvēle. Tērpus ir iespēja uz vietas arī uzmērīt. Tērpu foto sadaļā – tērpu noma.

Tērpi nomai pieejami Siguldā, Valdemāra ielā 3, Zaļās Villas kvartālā, veikalā ''Puzurs''. Veikals atvērts katru darba dienu, kontakttālruņi - 26385394, 29108336. Lai jauki svētki!

Skatīt tērpus

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.