Image1\
 
Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Esam priecīgi Jūs uzrunāt mūsu atjaunotajā mājas lapā. Šī ir mūsu jaunā iepazīšanās.

Gada nogalē saprotam, ka esam gatavi atvērties jauniem darbiem jaunajā gadā. Mūsu bērnu izglītības centrs - Bērnu un jauniešu centrs "Attīstība'' janvārī uzsāk jaunas nodarbības bērniem un jauniešiem citā formātā Rīgā un Siguldā.

Piedāvājam:

  • Kustību joga un meditācija
  • Aktieriskā improvizācija
  • Vingrošanas, sporta ABC bērniem
  • Ledus studija

 

Esam atvērti jaunām sadarbības iespējām un jauniem sadarbības partneriem, lai kopā turpinātu veidot skaistas, gaišas un neaizmirstamas lietas.  

Daudzi bērni ir dalījušies ar saviem stāstiem, par to, ko guvuši sadarbībā ar fondu projektos, aktivitātēs un mūsu ledusteātra studijā. Tajos atspoguļojas vārdos mūsu jau padarītie darbi. Tos ievietosim sadaļā Par mums.

Noslēdzot gadu un domājot jau par jauno, aicinām kopīgi aptvert cik daudz skaistā un mīlestības pilnā ir mums visapkārt un gaida īstenoties, izplatīties kādā jaunā realitātē. 

 

Lai izdodas jaunas ieceres un veiksmīgs Jaunais 2019 gads!

 

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.