Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Laikā no septembra līdz novembrim īstenojām izglītības projektu „ Esi uz skatuves runīgs, kustīgs un radošs’’. Projekts tika īstenots konkursa „Inovāciju īstenošana izglītībā” ietvaros, ko atbalstīja VIAA. Projektā tika iekļauti bērni ar dažādām sociālām prasmēm un iemaņām, kuri strādāja interešu izglītības, sevis attīstošās nodarbībās.

Nodarbībās notika darbs mākslas izglītībā un mākslas terapijā, radot apstākļus bērniem, jauniešiem attīstīt savus resursus, atklāt sevi, attīstīt domāšanu, prasmes un radošo darbību uz skatuves un dzīvē.

Projekta īstenošanas rezultātā tika sniegti ieteikumi vecākiem, ģimenes locekļiem, speciālistiem par bērnu nepieciešamajiem soļiem turpmākajā attīstībā un iekļaušanos sociālajā vidē.

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.