Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

 ElizabeteJa neskaita 2 gadus, kas izkrita sakarā ar dzīvi citā pilsētā – Rīgas ledus teātra studijā, ko atbalsta Bērnu fonds ‘’Attīstība’’ slidoju kopš 2004. gada. Tas ir astoto gadu. Arī dzīvojot tālu no Rīgas veselu gadu centos apmeklēt nodarbības kā varēju izbraukāt no tālas pilsētas uz Rīgu.

Visspilgtāk es atceros pašu sākumu, kad mani uz pirmo treniņu aizveda oma. Pierast bija grūti, slidot sanāca labi, bet tāpat īsti nepatika, jo daudz nācās krist. Protams ar laiku iejutos, skatījos kā iet citiem, un drīz vien tas viss man pārvērtās par pavisam atsevišķu pasauli. Pirmajā izrādē biju ļoti nobijusies, kaut gan slidoju tikai mazu lomu. Tolaik ar aizrautību pētīju tos dalībniekus, kas burtiski "valdīja" pār ledu, lokani un maigi izslidojot katru žestu un kustību. Un īstenībā šie cilvēki arī bija man vislielākie motivātori tolaik, jo galvā man plauka fantāzija par skaistu izaugsmes solo. Ikviens dalībnieks studijā kļuva tuvs draugs un trenneri arī tapa ļoti mīļi, jo viņi veidoja ar mums brīvas attiecības un vēlēja tikai to labāko caur krietnu darbu.  Māksla jau nav tikai tas, kas notiek uz skatuves, bet arī tas, kas notiek aiz priekškara, tas ko skatītāji neredz. Reizēs, kad nācās pārģērbties 2 minūšu laikā, ieskaitot slidu noņemšanu un atpakaļ apģērbšanu, likās tu pats izaicini sevi. Šie brīži iedvesa svarīguma un piederības sajūtu, jo ikviens tuvumā esošs cilvēks bija gatavs mesties palīgā.

Bērnībā ļoti bieži slimoju, jo man bija astma, šobrīd viņa ir samazinājusies gandrīz līdz nebūtībai, pateicoties slidotavas sausajam gaisam un arī fiziskai attīstībai. 
Protams guvu ne tikai daudz labu draugu, bet arī pieredzi, ko spēju izmantot ikdienā. Un ikviens studijā pavadītais mirklis tika vērsts uz produktīvu attīstību.

Iemaņas, ko esmu apguvusi , attīstījusi ar Bērnu fonds ‘’Attistiba’’ atbalstu man palīdz arī šodien skolā, dzīvē un   radošajās aktivitātēs.

Elizabete

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.