2003 gadā dzimušai idejai, kas kopš 2004 gada reāli īstenojusies dzīvē - Ledus teātris bērniem, 2018 gadā apritēja piecpadsmit gadi! Toreiz 2003 gadā pavasarī dzima ideja un jau ziemā startēja pirmā izrāde. Tā Ledus teātris  kļuva par organizācijas lolotu projektu daudzu gadu garumā, kas deva iespēju vairāku paaudžu bērniem izaugt ar nodarbībām uz ledus, ar katram saviem radošiem brīžiem, pārdzīvojumiem un sajūtām, kopīgiem maziem un lieliem priekšnesumiem gan Latvijā gan ārpus valsts robežām, veidojot kopīgu izaugsmi daudzu gadu garumā.

„Sniega karalienes’’ putniņi, skaistās puķes un daudzu izrāžu varoņi, daudzu projektu mazie bērni ir izauguši. 2018 gada aprīlī nosvinējām piecpadsmit gadu jubileju, kur sanācām kopā visi tie, kurus vienoja ideja. 2019 gadā ziemas sezonā ledus teātrī uz lielās skatuves bija starpbrīdis.

Patreiz ledus studijā uz nodarbībām aicinām jaunos audzēkņus.

Prezentācija par ledus teātra piecpadsmit darba gadiem ir pievienota un apskatāma šeit zemāk. Paldies visiem, visiem par sadarbību ilgajā projekta īstenošanas laikā. Mēs esam gatavi atkal tikties! Lai dzīvo jaunas idejas!

 

 

Skatīt prezentāciju