Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Pavisam netālu ir 2014.gads, kas nesīs mums katram jaunus notikumus, svētkus, mirkļus un patīkamus brīžus. Priekš manis šis gads būs īpašs. 2014.gadā būs 10 gadi, kopš es esmu ledus teātra studijā, vietā, kurā pagāja mana bērnība, kurā es esmu izaugusi. Īpaši tagad, kad ir pagājuši gandrīz 10 gadi gribas padomāt, atcerēties un saprast, ko īsti es ieguvu par šo laiku.

Lasīt tālāk: Izaugt ledus teātra studijā

 ElizabeteJa neskaita 2 gadus, kas izkrita sakarā ar dzīvi citā pilsētā – Rīgas ledus teātra studijā, ko atbalsta Bērnu fonds ‘’Attīstība’’ slidoju kopš 2004. gada. Tas ir astoto gadu. Arī dzīvojot tālu no Rīgas veselu gadu centos apmeklēt nodarbības kā varēju izbraukāt no tālas pilsētas uz Rīgu.

Lasīt tālāk: no Elizabetes

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.