Image1\
 
Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Tagad arī Siguldā pieejama kostīmu tērpu noma dažādiem svētku pasākumiem. Šogad ir iespēja iznomāt uz Ziemassvētkiem un Vecgada vakara balli tērpus pieaugušajiem – Ziemassvētku vecīti, Siegbaltīti, vilku, kaķi, klaunu, svinīgas dažādas vakarkleitas, peļu mammu, zelta pāri, bērniem – sivēntiņus, vāverītes, pelītes, eņģelīšus. Pieejamas arī dažādas parūkas. Drīz uz vietas būs pieejami lielāka tērpu izvēle. Tērpus ir iespēja uz vietas arī uzmērīt. Tērpu foto sadaļā – tērpu noma.

Tērpi nomai pieejami Siguldā, Valdemāra ielā 3, Zaļās Villas kvartālā, veikalā ''Puzurs''. Veikals atvērts katru darba dienu, kontakttālruņi - 26385394, 29108336. Lai jauki svētki!

Skatīt tērpus

Nodarbība ir veidota kā process, improvizācija, dodot iespēju bērniem pašiem izvēlēties lomas un darbības, protams, virzot viņus uz kopēju mērķi. Darbošanās atbrīvos bērnus, un palīdzēs saliedēties kolektīvā. Bērniem palīdzēs darboties skaņa, mūzika, tērpu atribūti. Aicinām uz sadarbību bērnu kolektīvus un bērnu dārzus.

Pašus mazākos bērnus, vecumā no 2, 5 gadiem aicinām uz nodarbībām veselības stiprināšanai, uzmanības un darba pirmo prasmju attīstībai, sportisko vingrinājumu starta ABC treniņiem. Nodarbības notiek Rīgā, Šmerlī.

Jaunas nodarbības mazākiem un lielākiem bērniem. Nodarbībā apstāšanās un gandrīz neko nedarīšana…

Apstāšanās, nomierināšanās un atbrīvošanās. Sākuma soļi meditācijai. Koncentrēšanās uz savu sirdi un savu esību šeit un tagad.

Radināsim sevi pasēdēt klusumā, nomierināt runāšanu un darbošanos ar mantām un citiem draugiem. Pamācīsimies fiziski izpildīt dažus vienkāršus vingrinājumus un elpot. Tas būs vērtīgs darbs visiem bērniem.

Aicinām uz sadarbību bērnu kolektīvus un bērnu dārzus.

 

Ledus studijā aicinam uz nodarbībām bērnus  jau no 3 gadu vecuma un jauniešus. Apmācību programmā -  slidošanas apmācība un vispusīga fiziskā attīstība. Nodarbības notiek svētdienās vai sestdienās Rīgā, Hokeja skolā "Rīga'', Vietalvas ielā 15. Bērni var pievienoties grupai jebkurā laikā mācību gadā.

2003 gadā dzimušai idejai, kas kopš 2004 gada reāli īstenojusies dzīvē - Ledus teātris bērniem, šogad aprit piecpadsmit gadi! Pavasarī dzima ideja un jau ziemā startēja pirmā izrāde. Ledus teātris ir organizācijas lolots projekts daudzu gadu garumā, kas devis iespēju vairāku paaudžu bērniem izaugt ar nodarbībām uz ledus, ar katram saviem radošiem brīžiem, pārdzīvojumiem un sajūtām, kopīgiem maziem un lieliem priekšnesumiem gan Latvijā gan ārpus valsts robežām, veidojot kopīgu izaugsmi daudzu gadu garumā.

„Sniega karalienes’’ putniņi, skaistās puķes un daudzu izrāžu varoņi, daudzu projektu mazie bērni ir izauguši. Šī gada aprīlī nosvinējām piecpadsmit gadu jubileju, kur sanācām kopā visi tie, kurus vienoja ideja. Šajā ziemas sezonā ledus teātrī ir starpbrīdis. Patreiz uz nodarbībām jaunos audzēkņus aicinām ledus studijā. Prezentācija par ledus teātra piecpadsmit darba gadiem ir pievienota un apskatāma šeit zemāk. Paldies visiem, visiem par sadarbību ilgajā projekta īstenošanas laikā. Mēs esam gatavi atkal tikties! Lai dzīvo jaunas idejas!

 

 

Skatīt prezentāciju

Lasīt tālāk: Uz Ledusteātra skatuves starpbrīdis

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.