Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Par mums

 

Bērnu fonds "Attīstība’’ ir sabiedriska organizācija, kas dibināta jeb pārreģistrēta 2005. gadā ar mērķi, lai nodrošinātu kvalitatīvu darbu ar bērniem, nodrošinot personības vispusīgu attīstību, aizsargātību kultūras, izglītības, veselības un sociālajā sfērā Latvijā.

Fonda līderi aktivitātes īstenoja jau no 2003. gada ar citu uzņēmuma nosaukumu.

Kopš 2005 gada organizācija ir  sabiedriskā labuma statuss sekojošās jomās: izglītības, kultūras veicināšana,  sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana.

Fonda pamatdarbība noris Rīgā. Projekti un aktivitātes īstenotas visā Latvijas teritorijā.  Darbība vērsta uz NVO, pašvaldības, valsts, uzņēmēju un visas sabiedrības  sadarbību jaunās Latvijas paaudzes attīstībai un izglītošanai.

 

regapliec sablaborganizlemums
Reģistrācijas apliecība

Sabiedriskā labuma
statusa apstiprājums

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.