Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Publiskā slidotava Siguldā

Sadarbībā ar Siguldas pilsētas pašvaldību radījām jauku atpūtas un aktīva brīvā laika pavadīšanas vietu bērniem Siguldas centrā – publisko slidotavu, nodrošinot pilsētvidē pieejamu aktīvu un radošu vidi siguldiešiem un pilsētas viesiem.

Slidotavā tika organizētas īpašas aktivitātes ģimenēm ar bērniem, bērniem no sociāli mazturīgām un daudzbērnu ģimenēm un skolēniem, kā arī visiem siguldiešiem.

Register to read more...

Ziemassvētku pasākumi ledus hallēs

2010. gada nogalē organizējām Ziemassvētku pasākumus bērniem ledus hallēs - Daugavpilī, Tukumā, Rīgā, Ventspilī un Valmierā un atvērtajās slidotavās - Siguldā, Smiltenē un Rīgā. Pasākumos piedalījās BJC " Attīstība’’ Rīgas ledus teātra audzēkņi, kuri priecēja apmeklētājus ar pasakas „Pēterītis un vilks’’ izpildījumu.

Register to read more...

Vasaras nometne Valmierā un Rīgā

Organizējām vasaras nometnes bērniem un jauniešiem Valmierā un Rīgā. Atbalsts RD.

Pasākums uz ledus maznodrošināto ģimeņu bērniem Smiltenē

Sadarbībā ar Smiltenes pašvaldību un klubu "Smiltenes vanagi" organizējām jauku pasākumu pie dabas, atvērtajā slidotavā Smiltenē.

Bērni varēja noskatīties skaistu priekšnesumu uz ledus, tikties ar Ziemassvētku vecīti, sildīties pie vietējo jauniešu sarūpēta ugunskura. Pasākumam bija Smiltenes pašvaldības atbalsts.

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.