Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

"Dzīvo dzīvi uz skatuves runīgs, kustīgs un radošs!"

Laikā no septembra līdz novembrim īstenojām izglītības projektu „ Esi uz skatuves runīgs, kustīgs un radošs’’. Projekts tika īstenots konkursa „Inovāciju īstenošana izglītībā” ietvaros, ko atbalstīja VIAA. Projektā tika iekļauti bērni ar dažādām sociālām prasmēm un iemaņām, kuri strādāja interešu izglītības, sevis attīstošās nodarbībās.

Nodarbībās notika darbs mākslas izglītībā un mākslas terapijā, radot apstākļus bērniem, jauniešiem attīstīt savus resursus, atklāt sevi, attīstīt domāšanu, prasmes un radošo darbību uz skatuves un dzīvē.

Projekta īstenošanas rezultātā tika sniegti ieteikumi vecākiem, ģimenes locekļiem, speciālistiem par bērnu nepieciešamajiem soļiem turpmākajā attīstībā un iekļaušanos sociālajā vidē.

Rudens nometne Rīgā

Fonds vasarā augustā organizēja nometni Rīgā, kur nometnes dalībnieku grupā tika iekļauti tie bērni no sociāli maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm no Rīgas pilsētas, kuriem nebija iespējas izbraukt ārpus pilsētas vasaras brīvlaikā. Bērniem bija nodrošināta iespēja mācīties slidot, strādāt grupā, piedalīties radošās nodarbībās.

Register to read more...

Vasaras nometne Siguldā

Fonds vasarā organizēja nometni Siguldā, kur nometnes dalībnieku grupā tika iekļauti bērni no sociāli maznodrošinātām, daudzbērnu ģimenēm no Rīgas pilsētas. Bērni strādāja radošās un sportiskās nodarbībās, macījās izteikties un dzīvot kopā ar citiem citā neierastā vidē ārpus mājas.

Register to read more...

"Esi aktīvs un radošs"

Trijos posmos no pavasara līdz ziemai fonds īstenoja projektu "Esi aktīvs un radošs". Projekta īstenošana notika Rīgas ledus teātra studijā, kur apmācību programmā iekļāvās 12 bērni, vecumā no 6 līdz 13. gadiem no Rīgas sociāli maznodrošinātām, daudzbērnu un audžu bērnu ģimenēm.

Bērni mācījās slidošanas pamatprasmes, sportoja stadionā un piedalījās kopīgos pasākumos.  Projektam bija RD atbalsts.

Register to read more...

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.