Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Fonds augustā bērniem vecumā no 4 - 16. gadiem organizēja nometni Rīgā “Esi aktīvs un radošs savā vasarā’’. Nometnes mērķis – bija uzturēt interesi par aktīvu dzīves veidu, apgūt jaunas iemaņas un prasmes.

Dalībnieki slidoja, sportoja stadionā, darbojās deju un zīmēšanas darbnīcās, tikās ar aktīvām un sabiedrībā pazīstamām personībām. Nometnes noslēgumā bērni rādīja savas prasmes saviem vecākiem un citiem ciemiņiem.

Gada nogalē fonda vadītāja Mārīte Šmaukstele apmeklēja Indiju. Pilsētā Putaparti notika arī tikšanās ar bērnu nama bērniem. 

Lasīt tālāk: Ciemos Indijā

Gada nogalē noslēdzās projekts jauniešiem „Esi aktīvs, zinošs, kopā ar citiem’’. Projekta ietvaros jaunieši no trūcīgām ģimenēm, bērni no bērnu namiem tikās un strādāja BJC „Attīstība’’ ledus studijas nodarbībās.

Lasīt tālāk: Noslēdzās projekts

Laikā no aprīļa līdz augustam tika īstenots projekts "Es un sabiedrība'' ,kurā tika iekļauti 28 riska grupas jaunieši. Projektā notika izglītojošas nodarbības,

divi izbraukuma semināri par interesējošām tēmām, nodrošinot vidi sevis izzināšanai un attīstībai. Projektā darbojās jaunieši ar dažādām pieredzēm sociālajā vidē: jaunieši no pilnajām ģimenēm,
jaunieši no trūcīgām ģimenēm un no bērnu namiem, audžubērni.

Lasīt tālāk: Noslēdzās projekts jauniešiem "Es un sabiedrība"

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.