Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 

Organizējām pasākumu bērniem Otrajos Ziemassvētkos publiskajā slidotavā Spīķeros, Rīgā.

plakats

Ledusstudijasnometneaugusts14Riga 209Augustā organizējām nometni Rīgā bērniem vecumā no 6 līdz 15 gadiem.

Nometnē notika radošas un sportiskas nodarbības gan uz zemes gan uz ledus, bērni mācījās slidot, dejot un stāstīt, izzināt arī latvisko vidi, devās uz Latvijas Brīvdabas Etnogrāfisko muzeju, strādāja ar rokdarbiem un atpūtās pie ezera.

Lasīt tālāk: Notika vasaras nometne bērniem uz slidām

karogsinterIMG 50501 zaliekrJūlija vidū organizējām  nometni „Izzini, sajūti Latviju un sevi tajā” , kas notika valsts programmas „Ārpusskolas pasākumu programma. Vasaras nometnes Latvijas un diasporas bērniem” ietvaros bērniem no Latvijas un latviešu diasporām ārzemēs. Vasaras nometnē, kas notika Vidzemē, rehabilitācijas centrā „Krimulda’’ piedalījās bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem: astoņi bērni no Krievijas, četri bērni no Īrijas un deviņi bērni no Latvijas - no Rīgas pilsētas, Siguldas un Rēzeknes novadiem.

Lasīt tālāk: Noslēdzies projekts Latvijas un latviešu diasporas bērniem

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.