Priecājamies, svinam un mācamies, sadarbojamies kopā! Atlaižam ilūzijas, lai skaidrāks jaunais gads!
 
A.Remeša grāmatas bērniem par dambretes spēli „Zinātkārais Jānītis’’ izdošanas atbalsts. Ziedotājs –„ Saulkalne-S”

IMG 4362

Gada nogalē, kamēr ziema vēl nebija iestājusies, Bērnu fonds „Attīstība’’ un Rīgas slidotava Spīķeros aicināja uz pasākumiem mazos rīdziniekus jaunajā publiskajā slidotavā, Spīķeros. Pasākumos varēja noskatīties skaistus priekšnesumus uz ledus, kurus izslidoja Rīgas Ledus teātra studijas audzēkņi un fani, slidot pašiem un izbaudīt ziemas un svētku prieku esot maziem un lieliem kopā. Nodrošinājām iespēju izbaudīt slidošanu, piedalīties pasākumos arī bērniem no Rīgas sociāli maznodrošinātām ģimenēm un bērnu nama.

Lasīt tālāk: Pasākumi bērniem Ziemassvētkos

 

Ziedojumi

Mīļie, sadarbības partneri!

Lūdzam ziedot konkrētam mērķim - projektam, aktivitātei, pasākumam vai bērnam, to norādot mērķī. Katrs atbalsts un sadzirdētais vārds ir svarīgs.

Mūsu rekviziti šeit.

 

Kontakti

Tel. 371 29108336
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.